Ana içeriğe atla

Hacklink

Hacklink
Hacklink alıyorsun hali ile para ödüyorsun öpücük vermiyorsun!Peki hacklink alınan siteye kaç link eklenmiş diyerek ziyaret edipde sayfa kaynağına bakıyormusun?

Ya da ya biz linkler silinmesin diye gizli ekliyoruz panelden linkleri görebilirsin veya su eklentiyi kullanarak görebilirsin diyenlerin o eklediği hacklink kodlarının sitene fayda yerine zarar verdiğini biliyor musun?

Bildiğini düşünmek bile istemiyorum!Hacklink in backlink den tek farkı gizli olması demiştik evet tek farkı o dur.Lakin bu demek olmuyor ki 30 40 50 hacklink eklenmiş gov,edu,alexa lı veya da pa yüksek siteden hacklink almak sitene fayda edecek.Eğer fayda etmesini bekliyorsan rakiplerininde o tür sitelerden hacklink alarak sözde seo çalışması yapması gerekmekte (:

Biz sizlere kendinizde kontrol edeceğiniz zaman ve çalıştıkca her bir siteye koyduğumuz limiti görerek ne denli işimize önem verdiğimizi anlayacaksınız ve sizlerin fayda görmeniz için hacklink panelimiz de bulunan sitelere sınırlı link eklediğimizi görebileceğiniz bir sistem sunmaktayız.Yok görünmez link ekliyoruz diyerek yada 30 40 50 hacklink basılı siteleri size sunarak çalışmıyoruz!

Hacklink çöplüğüne dönmüş sitelerden bunalmışsanız ve temiz siteler istiyorsanız!Sınırlı sayıda üyelerimize verdiğimiz siteler için bize ulaşın deriz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hacklink

Merhaba,
 27.06.2019 dan itibaren Hacklink panelini bizimle çalışanlara açmış bulunmaktayız. http://www.hacklinkworld.com/2019/07/hacklink-panel.html

Hacklink sattığımız doğrudur,€sc veya xY-z sitelere satmadığımızda dogrudur,tr sitelere hiç bulaşmadığımızda doğrudur,işimiz sadece yabancı sitelerden link satmak oldugu kesinlikle dogrudur.V.s v.s diye kısa bir yazı yazmak ve hacklink paneli veriyormuyuz vermiyormuyuz diye de bilgi vermek amacı ile de yazmak istedik.

Defalarca gelen sorular başında €sc veya xyz sitelere kesinlikle satışımız yoktur.Yine bazen gelen sorular arasında Tr link isteyenler Tr link soruyorlar bunun içinde kesinlikle tr sitelerle işimizde yoktur başta bunları belirtme gereği duyduk.


Hacklink paneli veriyormusunuz? Diye de soruyorlar.Hayır hacklink paneli vermiyoruz.Çünkü bunun açıklamasını daha önceki yazılarımızda açıkladık.Zaten bizimle çalışan kişiler hacklink paneli vermeme sebibimizin ne denli dogru olduğunu bizden link alınca anlıyorlar ve kendileride dogru …

Hacklink aldım ücretlendirme süresi aylıkmı veya tek seferlikmi

Merhaba, Hacklink aldığınız zaman süresi bazıları tarafından merak edilmektedir.Hacklink süresinden kast ettiğimiz ,ücretlendirme tek seferlikmi veya aylıkmı olarak sorusudur.
 Bir çok hacklink satan kişiler ücretlendirmeyi tek seferlik yapmaktadır,bir link alırsınız bir seferlik ödeme yaparsınız ve linkin kalıcılığınada 30 gün gibi bir süre garanti verilir daha sonrasında link kalkarsa telafisi yapılmaz.
 Böyle bir sistem ile çalışanlar yani hacklink alan kişiler ,xyz veya €sC siteleri olan kişilerdir.Çünkü,sürekli olarak domain değiştirme gereği duydukları için bu tür bir çalışma onların işine gelmektedir.

 Bahsettiğim sektörler harici bir siteniz varsa size en uygun olan aylık olarak çalışmaktır.Çünkü,link aldığınız zaman o siteden fayda alabilmeniz için 3 ay gibi bir süre linkinizin kalkmaması lazım.
Eğer kısa sürede linkiniz kalkarsa hem paranız boşa gider hemde fayda yerine zarar görebilirsiniz.

 Bizim çalışma sistemimiz,en başta belirteyim ki, xyz ve €sC veya yanıltıcı siteler …

hacklink

Hacklink'i kim ne kadar kötülerse kötülesin bariz bir gerçektir seo açısından sitelerin yükselmesinde tıpkı backlink gibi yüksek oranda fayda sağlamaktadır.
 Zaten hacklink'i Backlink'den ayıran tek fark hacklink'in izinsiz olarak yüksek değerde ki sitelere ekleniyor olmasıdır.

 Elbet'de kontrolsüz olarak ve linklerin silinme ihtimali olan sitelere eklendiği takdirde yarar değil zararı olacaktır.
 Çünkü Seo ile ilgili kişilerin bildiği gibi bağlantı alınan siteden linkler kısa sürede kalkarsa ve linkleri eklenen sitenin linkleri sürekli eklenip siliniyorsa Google'nin gözünden kaçmaz ve sitenizi spama alır.

Hacklink alırken dikkat edilmesi en önemli hususların başında gelen linklerin kalıcılığı hususu web sitesi için yapılan seo'nun faydası açısından büyük önem taşımaktadır.Kaliteli sitelerden alınan hacklink gibi yine kaliteli edu hacklink ve gov hacklink'de kalıcılığı olduğu sürece yüksek derecede bağlantı verilen sitenin yükselmesine katkı sağlayacaktır.

H…