Ana içeriğe atla

Hacklink

Hacklink
Hacklink alıyorsun hali ile para ödüyorsun öpücük vermiyorsun!Peki hacklink alınan siteye kaç link eklenmiş diyerek ziyaret edipde sayfa kaynağına bakıyormusun?

Ya da ya biz linkler silinmesin diye gizli ekliyoruz panelden linkleri görebilirsin veya su eklentiyi kullanarak görebilirsin diyenlerin o eklediği hacklink kodlarının sitene fayda yerine zarar verdiğini biliyor musun?

Bildiğini düşünmek bile istemiyorum!Hacklink in backlink den tek farkı gizli olması demiştik evet tek farkı o dur.Lakin bu demek olmuyor ki 30 40 50 hacklink eklenmiş gov,edu,alexa lı veya da pa yüksek siteden hacklink almak sitene fayda edecek.Eğer fayda etmesini bekliyorsan rakiplerininde o tür sitelerden hacklink alarak sözde seo çalışması yapması gerekmekte (:

Biz sizlere kendinizde kontrol edeceğiniz zaman ve çalıştıkca her bir siteye koyduğumuz limiti görerek ne denli işimize önem verdiğimizi anlayacaksınız ve sizlerin fayda görmeniz için hacklink panelimiz de bulunan sitelere sınırlı link eklediğimizi görebileceğiniz bir sistem sunmaktayız.Yok görünmez link ekliyoruz diyerek yada 30 40 50 hacklink basılı siteleri size sunarak çalışmıyoruz!

Hacklink çöplüğüne dönmüş sitelerden bunalmışsanız ve temiz siteler istiyorsanız!Sınırlı sayıda üyelerimize verdiğimiz siteler için bize ulaşın deriz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hacklink aldım ücretlendirme süresi aylıkmı veya tek seferlikmi

Merhaba, Hacklink aldığınız zaman süresi bazıları tarafından merak edilmektedir.Hacklink süresinden kast ettiğimiz ,ücretlendirme tek seferlikmi veya aylıkmı olarak sorusudur.  Bir çok hacklink satan kişiler ücretlendirmeyi tek seferlik yapmaktadır,bir link alırsınız bir seferlik ödeme yaparsınız ve linkin kalıcılığınada 30 gün gibi bir süre garanti verilir daha sonrasında link kalkarsa telafisi yapılmaz.  Böyle bir sistem ile çalışanlar yani hacklink alan kişiler ,xyz veya €sC siteleri olan kişilerdir.Çünkü,sürekli olarak domain değiştirme gereği duydukları için bu tür bir çalışma onların işine gelmektedir.  Bahsettiğim sektörler harici bir siteniz varsa size en uygun olan aylık olarak çalışmaktır.Çünkü,link aldığınız zaman o siteden fayda alabilmeniz için 3 ay gibi bir süre linkinizin kalkmaması lazım. Eğer kısa sürede linkiniz kalkarsa hem paranız boşa gider hemde fayda yerine zarar görebilirsiniz.  Bizim çalışma sistemimiz,en başta belirteyim ki, xyz ve €sC veya yanıltıcı

Hacklink paneli

Hacklink , Backlink ve Hacklink paneli?  Backlink site sahibi tarafından veya izni dahilinde sitelerin footer,header,menu veya yazı içerisine eklenen bir başka siteye ait bağlantı veya bağlantılardır.Site sahibi site içeriği ile ilgili ve uyumlu sitelere sitesinden  bağlantı vererek ziyaretçilerinin daha çok faydalanmasını sağlamaktadır.Fakat Backlink in bir başka yönüde var oda site sahibi eğer sitesinden x sitesine bağlantı verirse bağlantı veren sitenin kalitesine bağlı olarak bağlantı verilen x sitenin arama motorlarında kalitesi ve güvenirliği artmaktadır. Gelelim asıl konumuza ve ilgi alanımıza.   Hacklink ,backlink den farklı olarak izinsiz erişim sağlanan sitelere gizli olarak eklenen backlink türüdür. Hacklink ve backlink arasındaki tek fark yukarıda bahsi geçtiği gibi backlink site sahibi tarafından veya bilgisi dahilinde dışa verilen bağlantıdır.Yine yukarıda bahsettiğimiz gibi Hacklink site sahibi bilgisi ve izni dışında izinsiz erişim sağlayan kişi tarafından dışarı

Hacklink nedir

Hacklink nedir ? Sorusuna cevap aslında çok kısadır. Hacklink izinsiz olarak erişim sağlanan siteye yine izinsiz olarak backlink eklenmesidir.Bizler izinsiz olarak eklenen bu backlink türüne hacklink diyoruz. Hacklink backlink in karanlık yüzüde diyebiliriz.Hani iyi ve kötü vardir ya onun gibi işte. Peki hacklink fayda sağlarmı? Diye sorarsanız tıpkı backlink gibi fayda sağlar backlink ne kadar fayda sağlıyorsa hacklinkde o denli fayda sağlar.  Fakat sağlıksız yapılan hacklink çalışması zarar getirir zarar getirmesine sebepde tıpkı backlinkde olduğu gibi linkler kısa sürede kalkarsa ve kalkan linklerde bir hayli fazla ise tıpkı backlink de olduğu gibi hacklink de zarar verecektir.   Hacklink alırken hacklink çalışması için anlaştığınız hacklinkci arkadaşın güvenilir olması ve elinde bulunan yabancı sitelerin (yabancı site diyorum çünkü TR sitelere biz dokunmuyoruz ve TR sitelerden link almanızıda tavsiye etmiyoruz.) sağlam siteler olması sağlam sitelerden kastım kaliteli olmasını b