Ana içeriğe atla

Hacklink paneli


Hacklink , Backlink ve Hacklink paneli?

 Backlink site sahibi tarafından veya izni dahilinde sitelerin footer,header,menu veya yazı içerisine eklenen bir başka siteye ait bağlantı veya bağlantılardır.Site sahibi site içeriği ile ilgili ve uyumlu sitelere sitesinden  bağlantı vererek ziyaretçilerinin daha çok faydalanmasını sağlamaktadır.Fakat Backlink in bir başka yönüde var oda site sahibi eğer sitesinden x sitesine bağlantı verirse bağlantı veren sitenin kalitesine bağlı olarak bağlantı verilen x sitenin arama motorlarında kalitesi ve güvenirliği artmaktadır.
Gelelim asıl konumuza ve ilgi alanımıza.
 Hacklink,backlink den farklı olarak izinsiz erişim sağlanan sitelere gizli olarak eklenen backlink türüdür.
Hacklink ve backlink arasındaki tek fark yukarıda bahsi geçtiği gibi backlink site sahibi tarafından veya bilgisi dahilinde dışa verilen bağlantıdır.Yine yukarıda bahsettiğimiz gibi Hacklink site sahibi bilgisi ve izni dışında izinsiz erişim sağlayan kişi tarafından dışarıya verilen bağlantıdır.

Hacklink artıları: Hacklink bağlantı alınması zor veya çok pahalı sitelerden bağlantı alınmasını sağlamaktadır.
Kolay kolay bağlantı alamayacağınız site türleri içerisinde edu ve gov siteler bulunmaktadır.Normal olarak bu sitelerden backlink alamazsınız fakat hacklink ile bu sitelerden bağlantı alabiliyorsunuz.
Hacklink ile kaliteli yüksek değerli sitelerden bağlantıyı çok ucuz bir fiyata alabilirsiniz.
Yüksek kaliteli sitelerden backlink almak çok külfetli olduğu için hacklink ile bu külfet ortadan kalkmaktadır.

Hacklink eksileri:Hacklink,backlink gibi değer katsada izinsiz olarak eklendiği için eklenen siteye doğru şekilde yani gerekli sekilde gizlenmediği takdirde fark edildiği zaman silinmektedir.

 Hacklink paneli

Kimi hacklinkci bağlantıları manuel olarak kendisi eklemeyi tercih ederken.Kimi hacklinkci de bu işlemi otomasyona dökmektedir.Genelde her hacklinkci kendi hacklink paneli ni yazmaktadır ki bir başkasından hacklink paneli alan kişi aldığı hacklink paneline eklediği siteleri kaptırma riskini göze alacaktır ki bu da hacklinkcinin aslında bu işe yeni başladığı yada yazılım konusunda pek bir bilgisinin olmamasının eksileri diyebliriz.


Hacklink paneli hem hacklinkci için hemde hacklink alan kişi için işleri daha kolay hale getirmektedir.Hacklinkci müşterilerinin linklerini her defasında tek tek eklemek veya değiştirmekle uğraşmamakta hemde hacklink alan kişi istediği zaman hacklink paneli üzerinden sunulan sitelerden istediğini seçerek linklerini ekleyebilmekte veya değiştirip kaldırabilmektedir.
Hacklink paneli üzerinden link yönetimi otomasyona bağlandığı için her iki taraf içinde gayet kullanışlı bir sistemdir. Hacklink paneli ile sizlere hizmet vermeye başlamıştık.Daha önce panelimizi bizden hacklink alan arkadaşlara açmıyorduk.Fakat istek çok olunca Hacklink Panelini bizimle çalışan arkadaşlara açtık.

Hacklink paneli üzerinden kaliteli ve az çıkışlı sitelere link eklemek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek panelimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hacklink

Merhaba,
 27.06.2019 dan itibaren Hacklink panelini bizimle çalışanlara açmış bulunmaktayız. http://www.hacklinkworld.com/2019/07/hacklink-panel.html

Hacklink sattığımız doğrudur,€sc veya xY-z sitelere satmadığımızda dogrudur,tr sitelere hiç bulaşmadığımızda doğrudur,işimiz sadece yabancı sitelerden link satmak oldugu kesinlikle dogrudur.V.s v.s diye kısa bir yazı yazmak ve hacklink paneli veriyormuyuz vermiyormuyuz diye de bilgi vermek amacı ile de yazmak istedik.

Defalarca gelen sorular başında €sc veya xyz sitelere kesinlikle satışımız yoktur.Yine bazen gelen sorular arasında Tr link isteyenler Tr link soruyorlar bunun içinde kesinlikle tr sitelerle işimizde yoktur başta bunları belirtme gereği duyduk.


Hacklink paneli veriyormusunuz? Diye de soruyorlar.Hayır hacklink paneli vermiyoruz.Çünkü bunun açıklamasını daha önceki yazılarımızda açıkladık.Zaten bizimle çalışan kişiler hacklink paneli vermeme sebibimizin ne denli dogru olduğunu bizden link alınca anlıyorlar ve kendileride dogru …

Hacklink aldım ücretlendirme süresi aylıkmı veya tek seferlikmi

Merhaba, Hacklink aldığınız zaman süresi bazıları tarafından merak edilmektedir.Hacklink süresinden kast ettiğimiz ,ücretlendirme tek seferlikmi veya aylıkmı olarak sorusudur.
 Bir çok hacklink satan kişiler ücretlendirmeyi tek seferlik yapmaktadır,bir link alırsınız bir seferlik ödeme yaparsınız ve linkin kalıcılığınada 30 gün gibi bir süre garanti verilir daha sonrasında link kalkarsa telafisi yapılmaz.
 Böyle bir sistem ile çalışanlar yani hacklink alan kişiler ,xyz veya €sC siteleri olan kişilerdir.Çünkü,sürekli olarak domain değiştirme gereği duydukları için bu tür bir çalışma onların işine gelmektedir.

 Bahsettiğim sektörler harici bir siteniz varsa size en uygun olan aylık olarak çalışmaktır.Çünkü,link aldığınız zaman o siteden fayda alabilmeniz için 3 ay gibi bir süre linkinizin kalkmaması lazım.
Eğer kısa sürede linkiniz kalkarsa hem paranız boşa gider hemde fayda yerine zarar görebilirsiniz.

 Bizim çalışma sistemimiz,en başta belirteyim ki, xyz ve €sC veya yanıltıcı siteler …

hacklink

Hacklink'i kim ne kadar kötülerse kötülesin bariz bir gerçektir seo açısından sitelerin yükselmesinde tıpkı backlink gibi yüksek oranda fayda sağlamaktadır.
 Zaten hacklink'i Backlink'den ayıran tek fark hacklink'in izinsiz olarak yüksek değerde ki sitelere ekleniyor olmasıdır.

 Elbet'de kontrolsüz olarak ve linklerin silinme ihtimali olan sitelere eklendiği takdirde yarar değil zararı olacaktır.
 Çünkü Seo ile ilgili kişilerin bildiği gibi bağlantı alınan siteden linkler kısa sürede kalkarsa ve linkleri eklenen sitenin linkleri sürekli eklenip siliniyorsa Google'nin gözünden kaçmaz ve sitenizi spama alır.

Hacklink alırken dikkat edilmesi en önemli hususların başında gelen linklerin kalıcılığı hususu web sitesi için yapılan seo'nun faydası açısından büyük önem taşımaktadır.Kaliteli sitelerden alınan hacklink gibi yine kaliteli edu hacklink ve gov hacklink'de kalıcılığı olduğu sürece yüksek derecede bağlantı verilen sitenin yükselmesine katkı sağlayacaktır.

H…