Ana içeriğe atla

Hacklink paneli


Hacklink , Backlink ve Hacklink paneli?

 Backlink site sahibi tarafından veya izni dahilinde sitelerin footer,header,menu veya yazı içerisine eklenen bir başka siteye ait bağlantı veya bağlantılardır.Site sahibi site içeriği ile ilgili ve uyumlu sitelere sitesinden  bağlantı vererek ziyaretçilerinin daha çok faydalanmasını sağlamaktadır.Fakat Backlink in bir başka yönüde var oda site sahibi eğer sitesinden x sitesine bağlantı verirse bağlantı veren sitenin kalitesine bağlı olarak bağlantı verilen x sitenin arama motorlarında kalitesi ve güvenirliği artmaktadır.
Gelelim asıl konumuza ve ilgi alanımıza.
 Hacklink,backlink den farklı olarak izinsiz erişim sağlanan sitelere gizli olarak eklenen backlink türüdür.
Hacklink ve backlink arasındaki tek fark yukarıda bahsi geçtiği gibi backlink site sahibi tarafından veya bilgisi dahilinde dışa verilen bağlantıdır.Yine yukarıda bahsettiğimiz gibi Hacklink site sahibi bilgisi ve izni dışında izinsiz erişim sağlayan kişi tarafından dışarıya verilen bağlantıdır.

Hacklink artıları: Hacklink bağlantı alınması zor veya çok pahalı sitelerden bağlantı alınmasını sağlamaktadır. Shell download etmek gibi bir çok seviyeleri geçmek gerekmekte
Kolay kolay bağlantı alamayacağınız site türleri içerisinde edu ve gov siteler bulunmaktadır.Normal olarak bu sitelerden backlink alamazsınız fakat hacklink ile bu sitelerden bağlantı alabiliyorsunuz.
Hacklink ile kaliteli yüksek değerli sitelerden bağlantıyı çok ucuz bir fiyata alabilirsiniz.
Yüksek kaliteli sitelerden backlink almak çok külfetli olduğu için hacklink ile bu külfet ortadan kalkmaktadır.

Hacklink eksileri:Hacklink,backlink gibi değer katsada izinsiz olarak eklendiği için eklenen siteye doğru şekilde yani gerekli sekilde gizlenmediği takdirde fark edildiği zaman silinmektedir.

 Hacklink paneli

Kimi hacklinkci bağlantıları manuel olarak kendisi eklemeyi tercih ederken.Kimi hacklinkci de bu işlemi otomasyona dökmektedir.Genelde her hacklinkci kendi hacklink paneli ni yazmaktadır ki bir başkasından hacklink paneli alan kişi aldığı hacklink paneline eklediği siteleri kaptırma riskini göze alacaktır ki bu da hacklinkcinin aslında bu işe yeni başladığı yada yazılım konusunda pek bir bilgisinin olmamasının eksileri diyebliriz.


Hacklink paneli hem hacklinkci için hemde hacklink alan kişi için işleri daha kolay hale getirmektedir.Hacklinkci müşterilerinin linklerini her defasında tek tek eklemek veya değiştirmekle uğraşmamakta hemde hacklink alan kişi istediği zaman hacklink paneli üzerinden sunulan sitelerden istediğini seçerek linklerini ekleyebilmekte veya değiştirip kaldırabilmektedir.
Hacklink paneli üzerinden link yönetimi otomasyona bağlandığı için her iki taraf içinde gayet kullanışlı bir sistemdir. Hacklink paneli ile sizlere hizmet vermeye başlamıştık.Daha önce panelimizi bizden hacklink alan arkadaşlara açmıyorduk.Fakat istek çok olunca Hacklink Panelini bizimle çalışan arkadaşlara açtık.

Hacklink paneli üzerinden kaliteli ve az çıkışlı sitelere link eklemek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek panelimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hacklink aldım ücretlendirme süresi aylıkmı veya tek seferlikmi

Merhaba, Hacklink aldığınız zaman süresi bazıları tarafından merak edilmektedir.Hacklink süresinden kast ettiğimiz ,ücretlendirme tek seferlikmi veya aylıkmı olarak sorusudur.  Bir çok hacklink satan kişiler ücretlendirmeyi tek seferlik yapmaktadır,bir link alırsınız bir seferlik ödeme yaparsınız ve linkin kalıcılığınada 30 gün gibi bir süre garanti verilir daha sonrasında link kalkarsa telafisi yapılmaz.  Böyle bir sistem ile çalışanlar yani hacklink alan kişiler ,xyz veya €sC siteleri olan kişilerdir.Çünkü,sürekli olarak domain değiştirme gereği duydukları için bu tür bir çalışma onların işine gelmektedir.  Bahsettiğim sektörler harici bir siteniz varsa size en uygun olan aylık olarak çalışmaktır.Çünkü,link aldığınız zaman o siteden fayda alabilmeniz için 3 ay gibi bir süre linkinizin kalkmaması lazım. Eğer kısa sürede linkiniz kalkarsa hem paranız boşa gider hemde fayda yerine zarar görebilirsiniz.  Bizim çalışma sistemimiz,en başta belirteyim ki, xyz ve €sC veya yanıltıcı

Hacklink nedir

Hacklink nedir ? Sorusuna cevap aslında çok kısadır. Hacklink izinsiz olarak erişim sağlanan siteye yine izinsiz olarak backlink eklenmesidir.Bizler izinsiz olarak eklenen bu backlink türüne hacklink diyoruz. Hacklink backlink in karanlık yüzüde diyebiliriz.Hani iyi ve kötü vardir ya onun gibi işte. Peki hacklink fayda sağlarmı? Diye sorarsanız tıpkı backlink gibi fayda sağlar backlink ne kadar fayda sağlıyorsa hacklinkde o denli fayda sağlar.  Fakat sağlıksız yapılan hacklink çalışması zarar getirir zarar getirmesine sebepde tıpkı backlinkde olduğu gibi linkler kısa sürede kalkarsa ve kalkan linklerde bir hayli fazla ise tıpkı backlink de olduğu gibi hacklink de zarar verecektir.   Hacklink alırken hacklink çalışması için anlaştığınız hacklinkci arkadaşın güvenilir olması ve elinde bulunan yabancı sitelerin (yabancı site diyorum çünkü TR sitelere biz dokunmuyoruz ve TR sitelerden link almanızıda tavsiye etmiyoruz.) sağlam siteler olması sağlam sitelerden kastım kaliteli olmasını b